Gratis verzending bij 7 of meer gratis artikelen of bij een bestelling van meer dan € 150,- 
  • Contact
Verloskundigenloket
Inloggen / Registreren
Menu
Verloskundigenloket
Zoek op categorie
  • Aanbiedingen
  • Praktijkbenodigdheden
  • Samples en Folders
  • Samples en Folders
  • Praktijkbenodigdheden
  • Aanbiedingen
  • (Bij)scholing
    • E-learning
    • Online scholing (webinar)
    • Scholing op locatie
    • Scholing via een app
  • Overige Diensten
    • App Mijn Verloskundige
    • MijnKraamShop.nl
    • Folderdisplay
    • Communicatie via Social Media
  • Informatie
    • Registreren
    • Algemene informatie
    • Retourzendingen
    • Clientinformatie van Oei, ik groei!
    • Wij ondersteunen…
    • Rijksoverheid – Kind krijgen: wat moet ik regelen?
    • Naif enquete
    • Zwangerschapsdiscriminatie
    • Activeren en opzeggen account
    • Algemene voorwaarden
    • Privacyverklaring
    • Pampers® Premium Protection™
Klik om te vergroten
Home Praktijkbenodigdheden Praktijkinrichting Overig Dr. Arabin Geperforeerd Kubuspessarium
MAM Tepelhoedjes Set | 2x S -2x M - 2x L Inloggen om de prijzen te zien
Terug naar producten
YES VM Vochtinbrengende vaginale gel - 5 ml | 6 stuks Inloggen om de prijzen te zien

Dr. Arabin Geperforeerd Kubuspessarium

Inloggen om de prijzen te zien

Een kubuspessarium is een hulpmiddel bij incontinentie, een steun voor het perineum tijdens lichamelijke inspanning (aerobics, tennis, joggen, paardrijden…) en wordt aanbevolen in geval van prolaps, stressincontinentie, cystocele, rectocele medium, na de bevalling. Het pessarium dient overdag te worden gebruikt om te voorkomen dat de spieren bij dagelijkse activiteiten worden overbelast.

Verkrijgbaar in: 32 mm – 37 mm – 41 mm

Vanwege de hygiëne kunnen geopende verpakkingen niet geretourneerd worden.

 

Vergelijken
Artikelnummer: N/B Categorieën: Anticonceptie-IUD, Overig, Praktijkinrichting
Share:
  • Beschrijving
  • Verzendkosten en levering
Beschrijving

Met een kubusvormig pessarium dat in de vagina wordt ingebracht, kunnen de verlaagde organen in hun oorspronkelijke positie worden teruggebracht. Het kubuspessarium is een hulpmiddel voor patiënten met een genitale prolaps (Cystocele of Retrocele stadium III), die het dragen van een ringpessarium niet kunnen verdragen wegens zwakte van de bekkenbodem. Kubische pessaria zijn ook geïndiceerd voor de behandeling van mictiestoornissen, klachten tijdens de geslachtsgemeenschap en vóór een prolapsoperatie.

Het kubusvormige pessarium houdt beter dan andere vormen van pessaria door zijn zuigende werking, waarbij de geperforeerde vorm gemakkelijker te hanteren is door de patiënt dan de niet-geperforeerde vorm, maar ook minder strak is. Door de perforaties kan het weefsel van zuurstof worden voorzien en kunnen eventuele afscheidingen worden afgevoerd terwijl de pessarium wordt gedragen.

Het kubusvormige pessarium is gemaakt van weefselvriendelijke silicone met een knopje waarin de houddraad stevig is verankerd voor gemakkelijk verwisselen.

Verschil geperforeerde en niet-geperforeerde kubuspessarium

De niet-geperforeerde versie van het kubuspessarium heeft een betere hechting en weerstand op de vaginale wanden dan de geperforeerde versie.

De geperforeerde versie is echter gemakkelijker te hanteren door de patiënt bij het verwijderen en inbrengen. De perforatie zorgt voor een betere oxygenatie van het weefsel en een betere doorstroming van de vaginale afscheidingen. Door de flexibiliteit van de weefselvriendelijke siliconen kan de kubusvormige pessarium meestal gemakkelijk zelf worden ingebracht en verwijderd.

Verzendkosten en levering
Bij een bestelling van 7 gratis artikelen (of meer) en bij een bestelling van betaalde producten vanaf € 150,- worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Wanneer een bestelling niet aan deze voorwaarden voldoet bedragen de verzendkosten € 9,50. Een bestelling wordt in de regel binnen 2 a 3 werkdagen door DHL bezorgd. Je ontvangt per mail een track-and-trace code waarin leverdatum en tijd vermeld worden. Mocht een product tijdelijk niet verkrijgbaar zijn dan ontvang je hiervan bericht. Je kunt er dan voor kiezen om eerst een deellevering te ontvangen. Is het van belang dat de bestelling de volgende dag wordt bezorgd, stuur dan een e-mail naar info@verloskundigenloket.nl of bel ons op 026-3619030

Gerelateerde producten

Vergelijken

Parker Thermasonic gelwarmer voor 1 flacon

Inloggen om de prijzen te zien
Gelwarmer voor 1 flacon van 250 ml.
Snel bekijken
Uitverkocht
Vergelijken

CUB Support beval- en baarkruk

Inloggen om de prijzen te zien
Binnenkort weer verkrijgbaar. De CUB (Comfortable Upright Birth) is het moderne antwoord op de traditionele baarkruk! Compleet geleverd inclusief draagtas, handpomp en gebruiksaanwijzing.  
Snel bekijken
Vergelijken

Childbirth Graphics-The Classic Series Flip-over

Inloggen om de prijzen te zien
De flip-over bevat 23 gedetailleerde full colour illustraties over de vrouwelijke en mannelijke reproductieve anatomie, bevruchting, ontwikkeling van de foetus, veranderingen tijdens de zwangerschap, geboorte en verschijningsvormen van de baby. De onderzijde kan zo worden gevouwen dat de flip-over mooi op een bureau of kast gepresenteerd kan worden. Afmeting: 27,9 cm x 21,6 cm. *Alleen beschikbaar met Engelse tekst
Snel bekijken
Vergelijken

Medipharchem Instrumentendoos – 21 x 10 x 3 cm

Inloggen om de prijzen te zien
RVS instrumentendoos met klemdeksel; geschikt voor het opbergen van bijvoorbeeld partus- en/of hechtsets. 1 doos biedt ruimte voor 2 sets.
Snel bekijken
Vergelijken

Sticker Aesculaapteken

Inloggen om de prijzen te zien
Sticker - 10 x 10 cm - met blauw esculaapteken. Te gebruiken aan de binnenzijde van de voorruit van de auto.
Snel bekijken
Vergelijken

Handschoenen boxholder voor 2 doosjes

Inloggen om de prijzen te zien
Handschoenendoos dispenser/houder. Geschikt voor vele soorten/merken handschoenen
Snel bekijken
Vergelijken

Ecopostural Gynaecologische Onderzoeksbank | in diverse kleuren

Inloggen om de prijzen te zien
Gynaecologische onderzoeksbank (C4582) met 3 handmatig aan te passen delen, beensteunen en papierrolhouder. Levertijd ± 3 weken.
Snel bekijken
Vergelijken

Wanddisplay informatiefolders

Inloggen om de prijzen te zien
De display type 'Helit' is ideaal voor presenteren van allerhande foldermateriaal. Doordat de vakken doorzichtig zijn, zijn de folders in zijn geheel zichtbaar. Het foldermateriaal kan gemakkelijk gepakt worden door uw cliënten en is op eenvoudige wijze aan te vullen. De display wordt zorgvuldig uit een stuk vervaardigd en is zeer stabiel en duurzaam. Wordt geleverd inclusief bevestigingsmateriaal. Wil je direct een goed gesorteerde vulling, bestel dan gratis de Oei, ik groei! folderreeksen.
Snel bekijken

Gratis verzending

Bij 7 of meer gratis artikelen of bij besteding van €150,- of meer

Altijd bereikbaar

Voor vragen en advies, bel naar 026-3619030 of stuur een e-mail naar info@verloskundigenloket.nl

In samenwerking

met de bekende merken voor zwangerschaps- en babyproducten, de Rijksoverheid en overige instanties en leveranciers van kwalitatief hoogwaardige medische artikelen

Uit voorraad leverbaar

Vrijwel alle artikelen zijn uit voorraad leverbaar en bestellingen worden in de regel tussen 1 en 3 werkdagen bezorgd

© 2025 Verloskundigenloket. Alle rechten voorbehouden

  • Homepage
  • Samples en Folders
  • Praktijkbenodigdheden
  • Aanbiedingen
  • (Bij)scholing
    • E-learning
    • Online scholing (webinar)
    • Scholing op locatie
    • Scholing via een app
  • Informatie
    • Algemene informatie
    • Retourzendingen
    • Rijksoverheid – Kind krijgen: wat moet ik regelen?
    • Clientinformatie van Oei, ik groei!
    • Wij ondersteunen…
    • Naif enquete
    • Zwangerschapsdiscriminatie
    • Pampers® Premium Protection™
    • Algemene voorwaarden
    • Privacyverklaring
  • Contact
  • Vergelijken
  • Inloggen / Registreren
Inloggen
Sluiten

Wachtwoord vergeten?

Nog geen account?

Account aanmaken